Energooszczędne suszarki Warmtec. Suche ręce w 10 sekund!

Suszarki do rąk są podstawowym elementem wyposażenia pomieszczeń sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej takich jak na przykład galerie handlowe,szpitale , przychodnie czy kryte kąpieliska. Z czego wynika ich bardzo duża popularność? Główną zaletą jest to że suszarka pozwala na znaczne ograniczenie zaangażowania pracownika obsługi sanitarnej – w przeciwieństwie do wykorzystywanych wcześniej jednorazowych ręczników papierowych.

Nie trzeba martwić się ciągłą wymianą ręczników sprawdzania czy aby na pewno się nie skończyły czy miejscem na przechowywanie, co może być szczególnie ważne w hotelach i galeriach handlowych gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.Jeśli kupimy suszarkę dobrej jakości będzie ona działała praktycznie bez obsługowo dzięki czemu koszt jej zakupu zwróci się bardzo szybko . Mimo tego że suszarki działają na prąd to koszty rachunków nie wzrosną drastycznie,suszarki pobierają bowiem prąd jedynie podczas suszenia , w trybie stand by nie pobierają żadnej energii.

suszarka elektryczna do rąk warmtec

Suszarki stosuje się w miejscach gdzie występuje duża rotacyjność korzystających, w związku z tym należy do minimum ograniczyć kontakt osób suszących ręce zarządzeniem. Dlatego coraz częściej suszarki z sensorem ruchu zastępują bardziej wiekowe urządzenia,w których konieczne było naciśnięcie przycisku.Teraz wystarczy już tylko podłożyć ręce pod suszarkę i po kilku sekundach Nasze ręce są całkowicie suche. Czujniki ruchu poprawiają również komfort użytkowania co jest rówie ważne co standardy higieniczne.

Kolejnym plusem jest to że suszarki do rąk Warmtec czy innych renomowanych producentów mogą posiadać niewielkie rozmiary co jest kluczowe w pomieszczeniach w których przestrzeń jest dość mocno ograniczona. Nie musimy się również martwić o kompozycje suszarki do rąk z resztą wystroju wnętrza, ponieważ producenci posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną wielu modeli.

suszarka do rąk warmtec

Obudowy suszarek wykonywane są z wysokiej klasy tworzyw sztucznych lub stali czy szczotkowanego aluminium,są to niezwykle wytrzymałe materiały, które zachowują swoje właściwości przez wiele lat i doskonale chronią wnętrze suszarek przed uszkodzeniem oraz zalaniem.Warty odnotowania jest również fakt że urządzenie powinno posiadać odpowiednie certyfikaty CE zgodne z zalecaniami unii europejskiej oraz zabezpieczenia które pozwolą użytkownikom bezpiecznie korzystać z urządzeń.

Podczas wyboru suszarki warto zwrócić również uwagę na opinie o producencie oraz na jego tradycję i renomę, a także warunki gwarancji i dostęp do serwisu. Często klienci kupują najtańszy produkt którego jakoś jest wprost proporcjonalna do ceny. Taki sprzęt często ulega awarii a w najdrastyczniejszych przypadkach może doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku. Dlatego warto zrozumieć że sprzęt wyższej klasy da nam spokojny sen i będzie działał bezawaryjnie przez długi okres czasu.Unikniemy problemów związanych z reklamacjami zwrotami i oszczędzimy mnóstwo czasu i nerwów,dzięki czemu będziemy mogli się w spokoju skupić na Naszym biznesie.