Suszarki do rąk Warmtec – idealne na basen lub inny obiekt sportowy

Basen to miejsce, gdzie chodzimy nie tylko uprawiać sport, ale również zrelaksować się po ciężkim tygodniu czy dniu w pracy. Basen jest miejscem, które dziennie odwiedzają setki osób – konieczne jest więc dbanie tam o odpowiednią higienę oraz utrzymywanie wysokiej czystości. Sama woda basenowa jest silnie chlorowana w celu eliminowania różnorodnych zarazków. Jak sprawa jest rozwiązywana w szatniach?
Szatnie basenowe to miejsca, gdzie szybko możemy zostać narażeni na działanie grzybów oraz bakterii. Spotkanie z nimi w najlepszym przypadku może zakończyć się nieprzyjemną wysypką oraz swędzeniem skóry. Aby minimalizować ryzyko tego rodzaju schorzeń, szatnie basenowe są często sprzątane, a podłoga jest przecierana specjalistycznymi środkami grzybobójczymi. Nie bez znaczenia w regulaminach basenowych istnieje również punkt mówiący o poruszaniu się po terenie szatni wyłącznie w obuwiu zmiennym, najczęściej klapkach. To również pozwala na zminimalizowanie brudu wnoszonego przez użytkowników basenu z zewnątrz. Podczas korzystania z basenowej przebieralni mamy możliwość skorzystania również z pryszniców – wzięcie prysznica pozwala na opłukanie ciała z zanieczyszczeń przed wejściem do niecki basenowej.

Suszarki do rąk Warmtec z naszej oferty:

Suszarka do rąk WARMTEC JetFlow EXCLUSIVE 1650W

suszarka do rąk WARMTEC JetFlow EXCLUSIVE 1650W

Suszarka do rąk Warmtec MDF2000 2000W

Suszarka do rąk Warmtec MDF2000 2000W

Suszarka do rąk Warmtec BarrelFlow 2500W

suszarka do rąk Warmtec BarrelFlow 2500W

Suszarka do rąk Warmtec InnoFlow 550-1250W

Suszarka do rąk Warmtec InnoFlow 550-1250W

Wiele basenów pragnie inwestować w sprzęt elektryczny, który ma zwiększyć komfort korzystających z pływalni. Poza szafkami oraz możliwością korzystania z pryszniców na ścianach, zarówno w szatniach jak i korytarzach basenowych, montowane są specjalistyczne suszarki do rąk basenowe. Zazwyczaj ich przeznaczenie jest proste – służą one do suszenia włosów. Suszarki te wyposażone są w długą, elastyczną rurę, którą przepływa ciepłe powietrze. Dzięki temu możliwe jest operowanie urządzeniem w taki sposób, aby móc wysuszyć włosy z każdej strony.

Higieniczny.pl suszarki do rąk warmtec

Sklep Higieniczny.pl (dystrybutor suszarek do rąk Warmtec) ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław Tel. 733 888 555 http://higieniczny.pl

Suszarki są zasilane elektrycznie – konieczne jest wyposażenie szatni basenowej czy też korytarza w liczne gniazdka, aby móc jest wygodnie podłączyć. Dodatkowo gniazdka te mogą służyć również osobom, które posiadają ze sobą swoje suszarki. Kolejnym istotnym elementem jest budowa suszarki basenowej – mechanizm ukryty w środku schowany jest w obudowie z tworzywa sztucznego. Powietrze wydmuchiwane jest przez wcześniej wspomnianą rurę.
Suszarki basenowe powinni być zabezpieczone przed niekontrolowanym używaniem – ich włączanie powinno odbywać się automatycznie, po ściągnięciu elastycznej rury ze specjalnie zaprojektowanego wieszaka. Konieczne jest również umieszczenie urządzenia na takiej wysokości, aby mogły po niego sięgać osoby niższe oraz dzieci.

W jakich firmach szukać suszarek basenowych do rąk? Z pewnością oferują je takie marki jak Impeco, Faneco, Jofel. Znajdziemy je także w licznych sklepach internetowych firm oferujących oprzyrządowanie do sal gimnastycznych, klubów fitness i innych. kupując suszarki na wyposażenie basenu czy też hotelu warto zwracać na ich parametry techniczne oraz oferowaną moc. Dzięki temu możemy określić, jak wydaje są to urządzenia i czy faktycznie będą pomocne podczas szybkiego podsuszania włosów na basenach.