Kuchenne tekstylia: fartuchy do gotowania

faruch1W akcesoriach kuchennych w każdym domu powinien znaleźć się fartuszek kuchenny – ochroni on odzież od wszelkich zabrudzeń i zniszczeń podczas gotowania oraz smażenia. Fartuchy kuchenne są nie tylko funkcjonalne: mogą być również zabawne, wesołe lub gustowne, w zależności od indywidualnych upodobań. Wprowadź do swej kuchni odrobinę humoru, przywdziewając fartuszek imitujący muskulaturę lub strój supermana.

Jeżeli nie lubisz nudnych, sztampowych wzorów na fartuszkach, wybierz taki z zabawną podobizną kotka, owieczek itp. Takie wesołe wzory często zdobią fartuszki dla dzieci – jeżeli Twoje dziecko chętnie towarzyszy Ci w kuchni, taki fartuszek jest dla niego niezbędny!

Osoby, dla których w kuchni liczy się przede wszystkim wygoda i komfort a także funkcjonalność, zadowolone będą z fartuszków z wieloma kieszeniami, wykonanymi ze 100% bawełny lub z dodatkiem lnu, zawiązywanymi na wygodne troczki.

fartuch2

 

Z kolei elegantkom, które również nad garnkiem z gotującą się zupą chcą wyglądać szykownie, z pewnością przypadną do gustu fartuchy kuchenne imitujące wieczorowe sukienki: z drapowaniami, w eleganckim kolorze ecru, idealnie dopasowujące się do kobiecej sylwetki. Z takimi fartuchami do gotowania można zadać szyku! Osobom ceniącym klasykę będą podobały się tradycyjne fartuchy do gotowania o prostym kroju i typowym wzorze.